Kontakt z nami

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub potrzebujesz pomocy, jesteśmy tutaj, aby Cię wesprzeć. Skorzystaj z poniższych informacji, aby skontaktować się z nami.

E-mail: 

tapsycompany@gmail.com

Odpowiadamy na e-maile w ciągu 24-72 godzin od otrzymania wiadomości. Chociaż staramy się odpowiadać jak najszybciej, czasami może to zająć nieco dłużej ze względu na duże obłożenie lub okoliczności nieprzewidziane. Jednak zapewniamy Ci, że każde zgłoszenie jest dla nas ważne i starannie je rozpatrujemy.

Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania tak szybko, jak to możliwe.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sklepu internetowego. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc i zapewnić Ci doskonałe doświadczenie zakupowe.

Najczęstsze pytania:

Naklejki Tapsy™są wyposażone w technologię near field communication (NFC). Naklejki mogą być odczytywane i zapisywane przez smartfony i tablety.

Do konfiguracji Tapsy możemy korzystać ze wszystkich aplikacji wspierających zapis tagów NFC. Osobiście polecamy dwie aplikacje: NFC Tools ( dla Android i iOS) oraz aplikacje od Apple: Skróty ( dla iOS). Do odczytu Tapsy – nie potrebujesz aplikacji.

• Apple iPhone 7 lub nowszy z systemem operacyjnym IOS 13 lub nowszym
• System operacyjny Android 5.0 i nowszy. Jeśli masz Androida, upewnij się, że NFC jest włączone w ustawieniach telefonu.

Możliwości są nieskończone! Zasadniczo są 2 główne rzeczy, które możesz zrobić z naklejką NFC Tapsy:
• Przechowaj informację
• Wywołaj akcję po przeczytaniu

Twoje Tapsy może przechowywać do 144 bajtów. Oznacza to, że możesz przechowywać adres URL o długości do 132 znaków lub tekst o długości 130 znaków.

Shopping Cart
Scroll to Top